Trener / Instruktor zajęć robotyki i programowania

  • 4 000 – 4 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie

Opis

W związku z dynamicznym rozwojem oferty edukacyjnej ROBOproject – zajęć kierowanych do dzieci i młodzieży, szkoleń i kursów, rozwojem kanałów nauczania on-line oraz sieci placówek stacjonarnych poszukujemy pasjonatów, którzy dołączą do naszego zespołu:

  • Trener / Instruktor zajęć robotyki i programowania

Zakres obowiązków:

  • Organizacja i prowadzenie zajęć dydaktycznych kierowanych do uczniów szkół podstawowych
  • Tworzenie scenariuszy w oparciu o autorski program dydaktyczny ROBOproject
  • Kształcenie swoich umiejętności i uczenie się metod prowadzenia zajęć zgodnie ze standardami ROBOproject
  • Utrzymanie oraz nadzór nad sprzętem IT

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę 3/4 lub 1/1 etatu
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Wdrożenie oraz wsparcie zespołu
  • Dobrą organizację pracy
  • System premiowania

Wymagania:

  • Dyspozycyjność (zajęcia do południa oraz po południu)
  • Znajmość podstaw wybranych języków programowania Python/C#/Java
  • Wykształcenie pedagogiczne (mile widziane)
  • Kreatywność i konsekwencja w działaniu
  • Dobra komunikacja z dziećmi i umiejętności wyjaśniania!
  • Umiejętność zaplanowania spotkania
  • Wysoka motywacja oraz dobra samoorganizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Więcej informacji:

  • Poziom stanowiska Instruktor zajęć / Koordynator zajęć
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i osiąganych wyników
  • Języki język polski, j. angielski

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z klauzulą dotyczącą wyrażania zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji lub dostarczyć bezpośrednio do firmy.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło