Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0142

Obowiązki:

Prowadzenie zajęć z programowania dla dzieci w wieku 7-9, 10-12, 13+ lat. Wynagrodzenie wg stawki godzinowej- 50 zł za 45 minut. Praca w godzinach popołudniowych: poniedziałek- 18:25-20:00, piątek 18:00-19:35, sobota- 10:00-15:05. Wynagrodzenie miesięczne, uzależnione od ilości zajęć- ilość zajęć zleceniobiorca ustala z pracodawcą wg własnych możliwości.

Wymagania:

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Pozostałe wymagania:

  • Wymagana umiejętność programowania w jednym z ww. języków: JAVA, C#, C++,PYTHON. Znajomość platform SCRATCH, APPINVENTOR, KODU, ROBLOX. Mile widziani studenci informatyki.

Miejsce pracy: Bohaterów Warszawy 37/I p.pok.VI, 28-100 Busko-Zdrój, powiat: buski, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia