Aplikacje zostały zamknięte

Randstad Polska Sp. z o.o

Umiesz odczytać rysunek techniczny? Masz doświadczenie w pracy na produkcji?

Dla naszego Klienta, producenta zaawansowanych wymienników ciepła oraz kotłów, poszukujemy kandydatów na stanowisko operator maszyn i urządzeń na produkcji!

Lokalizacja: Tuchom k. Gdyni

oferujemy
– umowę o pracę od pierwszego dnia (bez okresu próbnego)
– atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne dostosowane do Twojego doświadczenia
– pełen etat oraz system III zmianowy
– wolne weekendy
– prywatna opieka medyczna dla całej rodziny
– do dyspozycji pracownika stołówka, kawa, herbata
– bezpłatny parking

– odzież roboczą

zadania
– praca przy obsłudze maszyn i urządzeń CNC (m.in. tokarki, giętarki)

oczekujemy
– podstawowej znajomości rysunku technicznego
– dyspozycyjności
– chęci do nauki w rozwojowym środowisku

Aplikuj, zadzwoń lub wyślij SMS o treści „operator maszyn Tuchom” – pod numer 697800885.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić