Randstad Polska Sp. z o.o

Chciałabyś/chciałbyś, aby po okresie świąteczno-noworocznym na Twoje konto wpłynęły dodatkowe pieniądze? Interesuje Cię świat kosmetyków? Jeżeli odpowiedziałaś/odpowiedziałeś tak, ta oferta może być właśnie dla Ciebie!

Poszukujemy Hostess/Hostów do perfumerii Sephora oraz perfumerii Douglas do promowania jednej z marek kosmetycznych.

Lokalizacja: Gdańsk, Gdynia

Oferujemy:
– zlecenia w grudniu (dni zależne od lokalizacji – między 7.12 a 19.12),
– płatne szkolenie online,
– umowę zlecenie,
– atrakcyjną stawkę godzinową 24 zł/brutto,
– dla najlepszych podarunek po zleceniu.

Zadania:
– promowanie marki kosmetycznej,
– podawanie testerów Klientom,
– czynności pomocnicze w perfumerii.

Oczekujemy:
– dyspozycyjności na całe zlecenie w wybranym terminie,
– zainteresowania kosmetykami,
– mile widziany status studenta.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić