Wdrożeniowiec/serwisant oprogramowania medycznego

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Kielce, Świętokrzyskie

Opis

AKOMA – dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się informatyzacją oraz opieką informatyczną placówek medycznych poszukuje wdrożeniowca/serwisanta oprogramowania medycznego.

Opis stanowiska:

  • wdrażanie oprogramowania do obsługi placówek medycznych
  • instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego (serwery, komputery, drukarki itp) oraz sieci komputerowych
  • prowadzenie szkoleń dla użytkowników
  • serwis i wsparcie techniczne w zakresie oprogramowania i sprzętu komputerowego

Wymagamy:

  • preferowane wykształcenie związane z informatyką
  • biegłą znajomość systemów z rodziny Microsoft Windows (w tym Windows Server)
  • biegłą znajomość pakietu biurowego Microsoft Office,
  • znajomość funkcjonowania sieci lokalnych, zagadnień z zakresu sieci LAN i WAN,
  • umiejętność instalacji, obsługi, konfiguracji sprzętu komputerowego oraz peryferyjnego,
  • umiejętność diagnozowana i usuwania podstawowych awarii sprzętu komputerowego użytkownika końcowego,
  • umiejętności tworzenia zapytań SQL,
  • samodzielności i dyspozycyjności
  • dobrej organizacji pracy
  • prawa jazdy kat. B

Mile widziane:

  • doświadczenie na stanowisku wdrożeniowca/serwisanta
  • znajomość oprogramowania medycznego
  • znajomość zasad rozliczania kontraktów z NFZ

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło