Aplikacje zostały zamknięte

WPBM „MÓJ DOM” PREFABRYKACJA S.A.

WPBM „MÓJ DOM” S.A. to wiarygodna firma, prowadząca działalność od 1996 roku. W naszym dotychczasowym portfolio znajduje się w sumie dwadzieścia sześć inwestycji, a w nich ponad 4400lokali – zarówno mieszkalnych, jak i handlowo-usługowych. Nasza pozycja na rynku została osiągnięta poprzez wysokie standardy pracy, profesjonalne podejście do każdej realizacji oraz stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych. Wychodząc naprzeciw nowoczesnym rozwiązaniom stosowanym w budownictwie otwieramy najnowocześniejszy w Polsce, w pełni zautomatyzowany zakład produkcji prefabrykatów betonowych.

Poszukujemy kandydatów/-ek na stanowisko: Kontroler Jakości – Prefabrykaty

Miejsce pracy: Wrocław – okolice

Zakład Produkcyjny : Miękinia

Zakres obowiązków:

  • systematyczne sprawdzanie wyprodukowanych elementów i ich zgodności z projektem (ściany, stropy, schody, słupy, balkony, belki itd.),
  • przeprowadzanie pomiarów oraz odbiorów wykonanych prefabrykatów,
  • kontrola procesów jakościowych produkcji,
  • sporządzanie i archiwizowanie dokumentacji jakościowej,
  • współpraca z pozostałymi działami,
  • raportowanie.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (budownictwo lub kierunki pokrewne),
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • wiedza techniczna z zakresu prefabrykowania gotowych elementów betonowych (mile widziana),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel), przeglądarek i plików dwg, dxf (Autocad),
  • obsługa systemu ERP w wymaganym zakresie,
  • sumienność, dokładność, terminowość,
  • zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie,
  • stabilność zatrudnienia, atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzeń, pakiet socjalny,
  • rozbudowany system szkoleń oraz wsparcie w realizacji zadań,
  • możliwości rozwoju w prężnie rozwijającej się firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Dołącz do naszego zespołu!

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić