Aplikacje zostały zamknięte

Distribev Sp. z o.o.

Działalność Distribev Sp. z.o.o. koncentruje się na sprzedaży i dystrybucji alkoholi oraz napojów bezalkoholowych w kanale tradycyjnym, gastronomicznym i sieciach. W naszym portfolio znajdują się marki, m.in., takich producentów jak Grupa Żywiec, Kompania Piwowarska, Carlsberg, CEDC, Stock, Pernod Ricard Wyborowa, Brown-Forman, Diageo, Bacardi Martini.

Aktualnie do Oddziału naszej Spółki we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko
Pracownik Magazynowy – Operator Wózka

Zakres obowiązków:

  • Obsługa dostaw – przyjmowanie towaru i opakowań, wydawanie pustych opakowań
  • Obsługa transportu realizującego dostawy do punktów detalicznych i gastronomicznych
  • Przekładanie towaru
  • Codzienna obsługa wózka widłowego, wymiana butli gazowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie
  • Uprawnienia i doświadczenie w obsłudze wózka widłowego (UDT)
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Samodzielność, dokładność oraz dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Systemy premiowe
  • Opiekę medyczna
  • Konkursy z nagrodami
  • Programy motywacyjne
  • Kartę Fit Profit
  • Deputat świąteczny
  • Programy rozwojowo-szkoleniowe
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wczasy pod gruszą

Oznaczone jako: magazyn, magazynier, praca w magazynie, pracownik magazynu