AB OVO SOLUTIONS

Opis
Chcesz pracować u GIGANTA logistycznego, który nie ma sobie równych w swojej branży?

Czytaj.

 

Takiej rekrutacji jeszcze nie było! W związku z nowym procesem logistycznym mamy aż 10 wolnych wakatów!

Jeśli masz kolegę, wujka, kuzyna, męża, sąsiada, który ma doświadczenie na wózku widłowym, nie wahaj się i poleć go do pracy – otrzymasz od nas EKSTRA bonus za polecenie kolejnego ASA do naszego zespołu.

Dla naszego klienta, firmy logistycznej o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy OPERATORA WÓZKA WIDŁOWEGO.

Jeżeli posiadacz uprawnienia UDT i szukasz stabilnej pracy, miejsca, w którym zostaniesz na dłużej, świetnie trafiłeś!

Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń do nas lub napisz SMS na numer 504 070 788!

Ekspresowy proces rekrutacji! W przeciągu 24 h zadzwoni do Ciebie telefon – ODBIERZ go, to MY!

Co chcemy Ci zaproponować?

– pracę w dobrze skomunikowanej części Wrocławia – na Psim Polu (łatwo dojedziesz nie tylko samochodem, ale również komunikacją miejską),

– wolne weekendy, które możesz przeznaczyć na odpoczynek,

– JUŻ NA POCZĄTEK atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 3800 zł + 200 zł premii frekwencyjnej (żeby otrzymać premię, wystarczy chodzić do pracy),

– po 3 miesiącach dostaniesz podwyżkę i BĘDZIESZ ZARABIAŁ 4000 zł + 200 zł premii za obecność w pracy,

– umowę o pracę już od pierwszego miesiąca,

-dedykowany rekruter do obsługi, który zna odpowiedzi na wszystkie twoje pytania i odezwie się do Ciebie w przeciągu 24h od przesłania CV, jesli nie masz CV, nie martw się wystarczy twój numer telefonu!

– pełne przeszkolenie stanowiskowe, przeprowadzone przez najlepszych liderów,

– partnerskie traktowanie – jesteśmy fair w stosunku do naszych pracowników,

– opiekę medyczną z pełnym dostępem do specjalistów i pakiet Multisport,

– realne szanse na rozwój Twoich umiejętności – to nie są puste słowa – zespół jest doświadczony i służy pomocą.

Kogo szukamy?

Osoby, która umie jeździć na wózku i posiada uprawnienia UDT.

Ważna jest dla nas Twoja chęć do pracy i rzetelność.

Zaciekawiła Cię nasza propozycja? Nie zastanawiaj się dłużej i prześlij do nas swoje CV – skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na rozmowę rekrutacyjną.

 

Poznaj nasz zespół, zobacz jak pracujemy i dowiedz się, dlaczego warto do nas dołączyć.

Prosimy zamieścić poniższą klauzulę w CV:

Udzielam zgody w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., na przetwarzanie moich danych osobowych ujawnionych w złożonych przeze mnie dokumentach rekrutacyjnych, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a i art. 9 ust.2 lit. a, ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) Dz. Urz. UE L 2016.119.1 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Administratorem danych osobowych ujawnionych przez kandydatów w dokumentach rekrutacyjnych jest w AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wagonowej 5-7. Dane osobowe kandydatów przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko i będą przechowywane 12 miesięcy.

Po tym okresie są usuwane, a dane kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz do cofnięcia zgody. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwe zrealizowanie celu, o którym mowa powyżej. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych.

Dodatkowo, Twoje dane mogą być udostępniane: dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

AB OVO SOLUTIONS Sp. z o.o. Sp. k. – Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego – Nr certyfikatu 18016 – z siedzibą we Wrocławiu.

Oznaczone jako: magazyn

Przegląd pracy
Strona używa plików Cookies, pliki te potrzebne są do poprawnego jej działania, więcej dowiesz się na stronie polityka prywatności.

Zaloguj się

Zapisz się

Zapomniane hasło

Dzielić