Wsparcie Techniczne IT

  • 3 000 – 5 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Banino, Pomorskie

  • Rekrutacja online

Opis

BlueByte Sp. z o.o.

W Bunnythestar.com dzielimy się z Wami naszą pasją sprzętu IT .Rozwijamy się poprzez dynamiczny e-commerce, nieustannie poszerzając nasze horyzonty i śledząc najnowsze trendy w branży. Realizując postawione cele chcemy pracować z niezwykłymi i inspirującymi ludźmi, których wyróżnia inteligencja, poczucie humoru, ambicja oraz otwartość na wyzwania branży.

Obecnie poszukujemy współpracownika na stanowisko

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie zgłoszeń zarejestrowanych w systemie Helpdesk
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów aplikacyjnych, sprzętowych i sieciowych
  • Konfigurowanie i utrzymywanie systemów IT, w tym instalacja i konfiguracja sprzętu oraz oprogramowania
  • Zapewnienie wsparcia informatycznego, zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Wsparcie pracy Zespołu Administracji i Wsparcia IT

Nasze wymagania

  • Chęć i otwartość do rozwijania wiedzy z obszaru IT
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność i zorientowanie na szukanie rozwiązań
  • Kierunkowe wykształcenie, min. średnie
  • Bardzo dobra znajomość systemów Windows oraz budowy komputerów stacjonarnych i notebooków
  • Podstawowa wiedza o zagadnieniach informatycznych i sieciowych LAN\WAN

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło