Posiadasz uprawnienia na wózek widłowy UDT?

Ta oferta jest dla Ciebie!

Aplikuj już dziś albo wyślij sms o treści „udt” – a my oddzwonimy do Ciebie i opowiemy Ci o szczegółach oferty!

wydawca magazynowy

Siemianowice Śląskie

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie (+ premia do 800 zł),
  • dofinansowanie do posiłków na zakładowej stołówce,
  • plus 200 zł bonusu przez pierwsze 3 miesiące pracy dla nowo zatrudnionych osób od 1 sierpnia 2021 r.
  • umowę o pracę tymczasową (odprowadzane składki, płatne zwolnienia chorobowe i urlop),
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • bogaty system dodatków: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżka na zakupy, paczki okolicznościowe, ubezpieczenie grupowe,
  • wypłata zawsze na czas.

Zadania:

  • obsługa wózka widłowego,
  • współpraca z działami produkcyjnymi.
  • prace magazynowe.

Oczekujemy:

  • uprawnień do kierowania wózkami widłowymi (wydanych przez UDT) ,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • mile widziane doświadczenia w pracy operatora wózka widłowego.

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić