Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy HR WORK FORCE(APT 6474) dla naszego klienta w Szczecinie obecnie poszukujemy osób do Pracy w Markecie budowlanym:

– wykładanie towaru
– obsługa kasy

Praca od zaraz

Warunki:

• wynagrodzenie 23 zł brutto na godzinę,

• umowa o pracę lub Umowa zlecenie

• możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Wymagania

• komunikatywność,

• chęci do pracy,

• dyspozycyjność

Prezentacja firmy

HR Work Force (APT6474) jest szybko i dynamicznie rozwijającą się agencją na rynku   Rozwiń

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne , Praca Praca dla studenta , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić