Aplikacje zostały zamknięte

Zastępca Kierownika Sklepu

  • 4 100 – 4 800 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Szczecin, Zachodniopomorskie

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

Ponad 3000 sklepów w 1100 miejscowości oraz 16 centrów dystrybucyjnych. To właśnie Biedronka – lider branży retail, który od 25 lat z sukcesem działa na polskim rynku, gwarantując swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju i bogaty pakiet programów socjalnych. Zostań częścią naszego zespołu, miej wpływ na doświadczenia zakupowe milionów klientów w Polsce i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie. Codziennie.

CO ZAPEWNIAMY?

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Najszerszy na rynku pakiet programów socjalnych dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Konkurencyjne  wynagrodzenie, premie miesięczne zależne od realizacji celów biznesowych
  • Podwyżki stażowe
  • Kompleksowy pakiet szkoleń i możliwość poznania biznesu od podstaw
  • Realną perspektywę rozwoju i awansu
  • Samodzielność w działaniu i satysfakcję zawodową

JAKICH OSÓB SZUKAMY?

  • Posiadających doświadczenie w organizacji pracy zespołu
  • Ukierunkowanych na realizację celów biznesowych
  • Samodzielnych i proaktywnych w działaniu
  • Posiadających doświadczenie  w branży handlowej, usługach lub gastronomii
  • Posiadających wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Gotowych do pracy w systemie zmianowych i pracy fizycznej
  • Znajomość rynku spożywczego będzie dodatkowym atutem

JAKIE ZADANIA NA CIEBIE CZEKAJĄ?

  • Planowanie i organizowanie pracy zespołu
  • Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży
  • Odpowiedzialność za realizację procesów i zapewnienie standardów pracy sklepu
  • Realizacja zamówień
  • Dbanie o asortyment i ekspozycję towarów
  • Zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz jego obrębie
  • Przygotowywanie prawidłowych oznaczeń cenowych
  • Praca z kolektorem oraz systemem SAP

Ponad 20 programów socjalnych dla Ciebie i Twojej rodziny:

  • Zasilenie karty na zakupy w Biedronce i Hebe
  • Paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci
  • Regularne badania profilaktyczne
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Wyprawki dla noworodków oraz wyprawki szkolne dla pierwszoklasistów …i wiele innych!

Klikając w przycisk Aplikuj wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez spółkę Jeronimo Martins Polska Spółka Akcyjna z siedzibą w Kostrzynie, (62-025)  ul. Żniwna 5, Twoich danych osobowych zawartych w formularzu rekrutacyjnym oraz CV w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdej chwili możesz skorzystać z przysługujących Ci praw, w tym wycofać zgodę na przetwarzanie danych, uzyskać dostęp do swoich danych; poprosić o: sprostowanie i uzupełnienie danych, usunięcie danych; ograniczenie przetwarzania danych; wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych, wystąpić o przeniesienie danych i ze skargą do organu nadzorczego. Nasza Polityka Prywatności jest dostępna na stronie: www.karierawjm.pl Szczegóły odnośnie przysługujących Ci praw znajdziesz tutaj: https://karierawjm.pl/wp-content/uploads/2020/03/Polityka-prywatnos%CC%81ci-JMP.pdf