Aplikacje zostały zamknięte

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Zastępca Szefa Kuchni

Miejsce pracy: Chorzów

Oferta:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w branży gastronomicznej
  • Szansa na podjęcie długofalowego zatrudnienia
  • Zarobki uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wg harmonogramu pracy
  • Dostęp do rozbudowanego pakietu benefitów ManpowerPremium

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży gastronomicznej na stanowisku kucharza
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Gotowość do podjęcia pracy zmianowej w systemie równoważnym
  • Sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Zadania:

  • Zapewnienie najwyższego poziomu jakości potraw w restauracji oraz usług bankietowych i cateringowych
  • Przygotowywanie posiłków zgodnie z recepturami i standardami restauracji
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • Sumienne wykonywanie powierzonych zadań
  • Zarządzanie zespołem
  • Przestrzeganie norm i standardów HACCP
  • Dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu