Zatrudnię specjalistę ds. kadr i płac

  • 5 000 – 6 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Łódź, Łódzkie

Opis

Zatrudnimy specjalistę ds. kadr i płac

Obowiązki:

  • wystawianie faktur, korekt, not obciążeniowych
  • monitoring stanu należności i zobowiązań
  • realizacja przelewów
  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej
  • kontrola absencji pracowników
  • bieżące wsparcie działu księgowego
  • tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy
  • współpraca z innymi pracownikami w celu potwierdzenia poprawności dokumentów księgowych
  • dbałość o prawidłowy i terminowy obieg dokumentów

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość podstaw polskiego prawa podatkowego oraz zasad księgowości
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu pracy
  • biegła obsługa arkusza kalkulacyjnego Excel, MS Word, Power Point
  • wysokie umiejętności analityczne

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło