Zatrudnimy technika serwisu-serwisanta

  • 3 500 – 4 500 zł/mies. brutto

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Poznań, Wielkopolskie

Opis

Kim jesteśmy?

Jesteśmy młodą firmą zajmującą się branżą IT. Sprzedajemy i serwisujemy urządzenia mobilne: telefony, tablety, komputery, drukarki itp. Cały czas się rozwijamy i powiększamy grono swoich klientów, w związku z czym szukamy osoby, która uzupełni nasz zespół i będzie ważnym jego ogniwem.

Kogo szukamy?

Szukamy kogoś, kto chciałby się związać z nami na dłużej, więc jeśli jesteś człowiekiem z podejściem „technicznym” lubisz dociekać dlaczego sprzęt przestał działać i potrafisz to naprawić, masz zdolności manualne i potrafisz posługiwać się lutownicą to ta praca jest dla Ciebie:-)

Zadania na stanowisku

  • Realizacja napraw serwisowych sprzętu komputerowego/ tabletów/ smartfonów
  • Przygotowywanie nowych urządzeń do sprzedaży.
  • Obsługa programu serwisowego
  • Kontakt z Klientem

Nasze oczekiwania

  • Zdolności manualne
  • Doświadczenie w zakresie ogólnych napraw elektroniki
  • Umiejętność samodzielnego zdiagnozowania problemu i rozwiązania go
  • Umiejętność lutowania
  • Mile widziana dobra znajomość systemów android.

Co oferujemy

  • umowę o pracę;
  • zdobywanie nowych doświadczeń
  • rozwój zawodowy, szkolenia
  • ciekawą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie
  • szkolenia i rozwój.

Aplikacje ( CV + List motywacyjny ) proszę wysyłać za pomocą formularza kontaktowego

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło