BERYL Sp. z o.o. Sp.K.

Firma BERYL z Opola (Nr Agencji 23859)
pilnie poszukuje:

Asystent/ka biura – SEKRETARKA/ SEKRETARZ

Miejsce pracy: NIEMCY, DÜSSELDORF

Agencja Pracy Tymczasowej
BERYL JOB CENTER
poszukuje osób na stanowisko:

ASYSTENT/KA BIURA/ SEKRETARKA/ SEKRETARZ

miejsce pracy: DÜSSELDORF

Obowiązki:
• Bieżąca obsługa sekretariatu, odpowiedzialność za sprawne funkcjonowanie biura
• Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz przesyłek kurierskich
• Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów i archiwizowanie dokumentacji firmy
• Kontakt z klientami biznesowymi
• Przygotowanie ofert do współpracy
• Organizacja spotkań
• Nadzór nad zaopatrzeniem w materiały biurowe
• Inne czynności zlecone przez przełożonego

Oferujemy:
• Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w prężnie działającej firmie (8:00- 16:30) lub jako Mini Job
• Samodzielność i niezależność w realizacji powierzonych zadań
• Przyjazną atmosferę w pracy w profesjonalnym zespole
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji

• Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office (Word, Excel, MS Outlook i Power Point)
• Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków z nastawieniem na efekt
• Umiejętność działania pod presją czasu oraz wyznaczania priorytetów
• Energiczne usposobienie, otwarty umysł i chęć zdobycia doświadczenia
• Komunikatywność i umiejętność budowania relacji z ludźmi
• Czynne prawo jazdy kategorii B
• Znajomość j. niemieckiego w stopniu co najmniej dobrym

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło