Aplikacje zostały zamknięte

DIAGNOSTA UPRAWNIONY DO WYKONYWANIA BADAŃ TECHNICZNYCH POJAZDÓW

Kielce, świętokrzyskie

Elektromechanika Pojazdowa EL-CAR

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0558

Obowiązki:

w/g stanowiska

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • prawo jazdy kategoria – B
  • komunikatywność, wysoka kultura osobista

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • Wymagane uprawnienia diagnosty samochodowego – Stacja Kontroli Pojazdów.

Miejsce pracy: Przejazd 32, 25-509 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagane dokumenty: CV

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: www.diselserwis-guzinski.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty