Aplikacje zostały zamknięte

Operator Wsparcia Produkcji

Miejsce pracy: Przemków

Oferujemy Tobie:

·        Bezpłatny parking przy zakładzie

·        Zaplecze socjalne

·        Praca w systemie 3 zmianowym

·        Udział w programie „Poleć”

·        Przejrzyste zestawienie przepracowanych godzin oraz stawek w aplikacji Exact People

·        Współpracę w oparciu o umowę zlecenie z pełnymi składkami ZUS

·        Atrakcyjną stawkę godzinową + premie frekwencyjne

·        Możliwość pracy w weekend

Twoje obowiązki:

·        Praca na produkcji

·        Obsługa maszyny produkującej druty spawalnicze

Nasze oczekiwania:

·        Gotowość do pracy w systemie zmianowym

·        Nastawienie do pracy długoterminowej

·        Zdolności manualne

Wyślij sms o treści PRACA na numer 608 690 224, a my oddzwonimy!