Michael Page Michael Page

Glówny Spawalnik/ Welding Enginner

W związku ze zmianami w ramach działu oraz jego rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Głównego Spawalnika.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma będąca jednym z największych oraz najnowocześniejszych zakładów spawalniczych w Europie. Organizacja bezustannie się rozwija i rok do roku notuje wzrosty.

Opis stanowiska

– Przegląd dokumentacji technicznych oraz specyfikacji klienta

– Opracowywanie technologii spawania, planów spawania oraz dokumentów wymaganych przez klientów

– Koordynowanie i nadzorowanie prac podwykonawców związanych ze spawaniem

– Nadzór nad pracami spawalniczymi w zakładzie

– Współpraca i utrzymywanie pozytywnych relacji z przedstawicielami klientów oraz jednostek trzecich

Profil kandydata

– Dyplom IWE / EWE

– min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

– Umiejętność czytania oraz interpretacji rysunków technicznych pod względem wymagań spawalniczych

– Umiejętność pracy w zespole

– Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

– Biegła obsługa pakietu MS Office, AutoCad

– Praktyczna znajomość norm Europejskich dotyczących spawania, urządzeń ciśnieniowych oraz wymagań UDT, VdTÜV Merkblatt

Oferujemy

– Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego

– Możliwość rozwijania swoich kompetencji w nowoczesnej organizacji

– Pakiet benefitów

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Michael Page

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło