Aplikacje zostały zamknięte

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Manpower to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej Ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami – to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik budowy/ grupy technicznej

Miejsce pracy: Odolanów (woj. wielkopolskie)

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Różnorodne szkolenia zewnętrzne, jak i wewnętrzne/ Wsparcie ze strony współpracowników
  • Realny wpływ na kształtowanie się struktur firmy
  • Pakiet benefitów dodatkowych (m.in. ubezpieczenie zdrowotne)
  • Narzędzia do wykonywania codziennych obowiązków (w tym samochód służbowy)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (Budownictwo)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na budowie
  • Uprawnienia budowlane bądź w trakcie ich uzyskiwania
  • Znajomość prawa budowlanego oraz procedur budowlanych
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych na terenie całej Polski
  • Predyspozycje do dzielenia się swoją wiedzą (prowadzenie szkoleń)

Obowiązki:

  • Czynny udział w tworzeniu struktur przedsiębiorstwa
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowniczym
  • Dystrybucja wiedzy, trendów i potrzeb między rynkiem a firmą
  • Codzienny kontakt z architektami, deweloperami
  • Obsługa kluczowych Klientów (również w kontekście ew. reklamacji)

*Miejsce pracy: Odolanów*