Aplikacje zostały zamknięte

Nasze oczekiwania:

  • 2-3 lata doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku – warunek konieczny
  • wiedza w zakresie finansowania i oceny inwestycji z celem ekologicznym i umiejętność analizy inwestycji
  • wiedza w zakresie finansowania przedsiębiorstw i umiejętność analizy rentowności inwestycji
  • bardzo dobra znajomość rynku i regulacji zarówno krajowych jak i europejskich z zakresu m.in.: ochrony środowiska, prawa energetycznego, OZE, prawa bankowego
  • umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów, wdrażania procedur i regulacji bankowych
  • wykształcenie wyższe – preferowane z obszaru finansów, ekonomii

Twoje zadania:

  • opracowanie założeń produktowych w obszarze finansowania przedsiębiorstw związanych z celem ekologicznym i wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii  (inwestycje ekologiczne na własny użytek i finansowanie dla producentów energii), w szczególności: kredytów inwestycyjnych i kredytów preferencyjnych;
  • analiza rynku i regulacji w zakresie OZE (analiza zmian regulacji i ich wpływu na Rydzynek krajowy) oraz implementacja zmian w regulacjach Banku;
  • opracowanie założeń do oceny ryzyka ekologicznego inwestycji EKO/OZE – stała współpraca z jednostkami ryzyka kredytowego Banku;
  • opracowanie i wdrożenie procedur oraz zasad udzielania kredytów inwestycyjnych z celem ekologicznym;
  • aktywny udział w tworzeniu i wdrażaniu metodyk wewnętrznych i innych regulacji związanych z oceną ryzyka ekologicznego, finansowania inwestycji ekologicznych, strategią cenową i polityką zabezpieczeń;
  • nawiązanie i utrzymanie współpracy z instytucjami krajowymi w zakresie budowy oferty kredytów  preferencyjnych z celem ekologicznym;
  • przygotowanie i szkolenie sieci sprzedaży oraz  innych jednostek Banku z zakresu finansowania z celem ekologicznym;
  • wsparcie sieci sprzedaży w zakresie: analizy wniosków kredytowych i wsparcia w ocenie techniczno-ekologicznej inwestycji.

Oferujemy:

  • dużą samodzielność, realny wpływ na strategię i wyniki realizowanych projektów
  • współpracę z zaangażowanym zespołem ekspertów i pasjonatów swojej pracy 🙂
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dofinansowanie do benefitów (m.in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, sekcje sportowe)
  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia