Aplikacje zostały zamknięte

Mlodszy Księgowy / Księgowy

  • 5 500 – 10 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Katowice, Śląskie

  • Praca zdalna

  • Rekrutacja online

  • Kadra kierownicza

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja, klasyfikacja i księgowanie dokumentów np. faktur sprzedaży, zakupu, wyciągów bankowych
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i tabel amortyzacyjnych
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych, GUS, NBP
  • Księgowanie list płac, rezerw, leasingu, poleceń księgowania
  • Przygotowywanie raportów wg wymogów klienta
  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych
  • Samodzielna obsługa małych i średnich klientów pod okiem specjalistów

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie (mile widziana: ekonomia, finanse i rachunkowość)
  • Co najmniej roczne doświadczenie w obszarze pełnej księgowości
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Znajomość zasad rachunkowości na poziomie średnio-zaawansowanym
  • Doskonała organizacja pracy
  • Rozwinięte zdolności analityczne

To oferujemy

  • Elastyczny czas pracy
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Świetnie zlokalizowane i przestronne biuro w samym centrum Katowic
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju i awansu