Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

Wykonywanie prac dekarsko-blacharskich oraz ciesielskich.
Część zleceń wykonywanych przez firmę jest wykonywana w delegacji, więc od kandydatów wymaga się dyspozycyjności związanej z delegacjami. Prawidłowy montaż okien dachowych.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • prawidłowy montaż okien dachowych
  • prawo jazdy kat B
  • Umiejętności dekarsko-blacharskie

Wykształcenie:

  • gimnazjalne, brak

Pozostałe wymagania:

  • [Inne] : Część zleceń wykonywanych przez firmę jest wykonywana w delegacji, więc od kandydatów wymaga się dyspozycyjności związanej z delegacjami.

Miejsce pracy: Bydgoska 3, 89-200 Rynarzewo, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy