Aplikacje zostały zamknięte
Lokalizacja:
Ełk
Firma:
Mostostal Warszawa S.A.

Opis:

Opis stanowiska

  • wsparcie zespołu inżynierskiego poprzez prowadzenie spraw ekonomiczno-finansowych projektu – praca w biurze budowy,
  • ewidencjonowanie dokumentów w systemie finansowo-księgowym oraz właściwych rejestrach,
  • wystawianie faktur sprzedaży oraz monitorowanie terminów płatności i windykacja należności,
  • bieżące kontrolowanie stanu rozrachunków z dostawcami i podwykonawcami,
  • samodzielne prowadzenie rozliczeń finansowych z kontrahentami,
  • weryfikowanie zapisów umownych dotyczących kwestii finansowych oraz zabezpieczeń finansowych składanych przez kontrahentów (np. gwarancje bankowe),
  • przeprowadzanie czynności związanych z zamknięciem miesiąca w SAP,
  • archiwizowanie dokumentacji finansowej.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane o profilu finansowo-ekonomicznym,
  • doświadczenie w samodzielnym wykonywaniu rozliczeń,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel, mile widziana znajomość systemu SAP,
  • prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywność,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • rzetelność, skrupulatność i odpowiedzialność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • mile widziana – otwartość na pracę w delegacji w przypadku kontynuacji pracy na kolejnych kontraktach realizowanych przez firmę.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • pracę w zróżnicowanym (m.in. wielopokoleniowym) zespole,
  • możliwość wykazania się posiadanymi umiejętnościami i wiedzą,
  • przyjazną atmosferę pracy,