Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

-realizacja zleceń spedycyjnych w krajowym i międzynarodowym transporcie drogowym
-pozyskiwanie nowych klientów i podwykonawców
-dbanie o wysoki serwis usług transportowych

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • niemiecki, w mowie – A2 – niższy średnio zaawansowany, w piśmie – A2 – niższy średnio zaawansowany
  • angielski, w mowie – B1 – średnio zaawansowany, w piśmie – B1 – średnio zaawansowany

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prowadzenie negocjacji i mediacji handlowych i biznesowych

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące, brak

Pozostałe wymagania:

  • [Inne] : -szkolenie dla osób bez doświadczenia

Miejsce pracy: Niemodlińska 79/6, 45-863 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło