O firmie

30 lat specjalistycznej rehabilitacji neurologicznej, to ogromne doświadczenie, którym może pochwalić się zaledwie garstka ośrodków rehabilitacji w Polsce. W ośrodku Norman zajmujemy się rehabilitacją neurologiczną osób z takimi schorzeniami jak udar niedokrwienny, udar krwotoczny, dziecięce porażenie mózgowe, uraz czaszkowo-mózgowy i inne schorzenia neurologiczne. Rehabilitacja neurologiczna w ośrodku Norman to maksymalnie nastawione na kompleksowe usprawnienie pacjenta, pionizację, reedukację i poprawę jakości chodu, powrót funkcji kończyny górnej oraz funkcji mowy.

Nasz proces postępowania terapeutycznego bazuje na filozofii pracy budowanej od początku istnienia ośrodka, czyli od 1993 roku. To wtedy uruchomiliśmy pierwsze turnusy rehabilitacyjne oparte na autorskim urządzeniu, którym jest PAJĄK. Rehabilitacja PAJĄK, znana na świecie jak SPIDER THERAPY, w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem i własną metodologią postępowania z pacjentami neurologicznymi, to nasze największe bogactwo. Tymi wartościami dzielimy się z pacjentami oraz rodzinami pacjentów, polepszając ich komfort codziennego życia.

Ośrodek rehabilitacji neurologicznej NORMAN, to także wyjątkowi ludzie, których łączy pasja i chęć pomocy innym. Dzięki temu mogą być Państwo pewni, że rehabilitacja neurologiczna w naszej placówce, to krok w dobrym kierunku. Podczas turnusów w Koszalinie wielu pacjentów postawiło swoje pierwsze kroki, wielu nauczyło się chodzić od nowa. Ogromna część pacjentów dostała nowy komfort życia.

Informacje o Firmie
Strona używa plików Cookies, pliki te potrzebne są do poprawnego jej działania, więcej dowiesz się na stronie polityka prywatności.

Zaloguj się

Zapisz się

Zapomniane hasło

Dzielić