O firmie

Historia firmy PPHU „Wojtex” sięga 1994 roku. Początkiem naszej działalności było stworzenie na terenie Polski największej liczby autokomisów. W 2007 roku uruchomiliśmy pierwszą pizzerię Biesiadowo w Aleksandrowie Łódzkim. Lokal cieszył się dużą popularnością. Dla gości przygotowana była sala na 200 miejsc siedzących, ale zdarzało się, że klienci czekali w kolejce na wolny stolik. Dzięki wysokiej jakości produktom i korzystnym cenom zwróciliśmy uwagę konsumentów, ale również osób, które chciały mieć taką samą pizzerię. W krótkim czasie otworzyliśmy pięć nowych lokali w Łodzi, które uruchamiane były z naszą pomocą, ale przez zewnętrznych inwestorów. Jednak nie był to jeszcze etap franczyzy.

Aktualnie poszukujemy franczyzobiorców na terenie Polski, a także Masterfranczyzobiorców poza granicami naszego kraju. Swoim franczyzobiorcom poza dogodnymi warunkami współpracy i partnerskimi relacjami w rozwoju biznesu proponujemy również szkolenia organizowane przez wykwalifikowanych managerów, pizzermanów. Naszym partnerom oferujemy pomoc przez cały okres współpracy.
Nasze sieci zostały uhonorowane wieloma prestiżowymi nagrodami

Używamy plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z naszej witryny. Przeglądając tę stronę, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło