O firmie

Historia firmy PPHU „Wojtex” sięga 1994 roku. Początkiem naszej działalności było stworzenie na terenie Polski największej liczby autokomisów. W 2007 roku uruchomiliśmy pierwszą pizzerię Biesiadowo w Aleksandrowie Łódzkim. Lokal cieszył się dużą popularnością. Dla gości przygotowana była sala na 200 miejsc siedzących, ale zdarzało się, że klienci czekali w kolejce na wolny stolik. Dzięki wysokiej jakości produktom i korzystnym cenom zwróciliśmy uwagę konsumentów, ale również osób, które chciały mieć taką samą pizzerię. W krótkim czasie otworzyliśmy pięć nowych lokali w Łodzi, które uruchamiane były z naszą pomocą, ale przez zewnętrznych inwestorów. Jednak nie był to jeszcze etap franczyzy.

Aktualnie poszukujemy franczyzobiorców na terenie Polski, a także Masterfranczyzobiorców poza granicami naszego kraju. Swoim franczyzobiorcom poza dogodnymi warunkami współpracy i partnerskimi relacjami w rozwoju biznesu proponujemy również szkolenia organizowane przez wykwalifikowanych managerów, pizzermanów. Naszym partnerom oferujemy pomoc przez cały okres współpracy.
Nasze sieci zostały uhonorowane wieloma prestiżowymi nagrodami

Informacje o Firmie
Strona używa plików Cookies, pliki te potrzebne są do poprawnego jej działania, więcej dowiesz się na stronie polityka prywatności.

Zaloguj się

Zapisz się

Zapomniane hasło

Dzielić