Analityk Systemowy innogy Polska

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Warszawa, Mazowieckie

  • Rekrutacja online

  • Specjalne wymagania: Brak

Opis

innogy Polska należy do największych koncernów energetycznych w Europie. Zajmujemy się sprzedażą energii odnawialnej, elektroenergetycznej, gazowej infrastruktury sieciowej.  W Polsce działamy głownie na terenie Warszawy, obsługując blisko milion Klientów!

Analityk Systemowy

miejsce pracy: Warszawa, ul Nieświeska 52

Poznaj zadania jakie dla Ciebie mamy!

·      Współpraca z biznesem przy tworzeniu wymagań procesowych

·      Doradztwo w zakresie księgowo/podatkowych w ramach optymalizacji i zmian w systemie SAP ISU

·      Pełnienie roli wsparcia dla zapytań dotyczących procesów księgowych

·      Współpraca z IT przy wdrożeniach systemowych

·      Testy wdrażanych zmian do systemu SAP ISU oraz SAP CRM

·      Udział w realizacji procesów masowych

Idealnie do nas pasujesz jeśli…

·      masz min. 3 letnie doświadczenie w obsłudze systemu SAP ISU

·      posiadasz znajomość procesów finansowych, zagadnień podatkowych i rachunkowych

·      posiadasz umiejętność analitycznego myślenia

·      chętnie podejmujesz się nowych zadań oraz koncentrujesz się na rozwązywaniu problemów

·      potrafisz pracować pod presją czasu i jesteś nastawiona na realizację celu oraz bierzesz odpowiedzialność za jego wykonanie

·      posiadasz umiejętność współpracy i budowania pozytywnych relacji

Twoim dodatkowym atutem będzie znajomość SAP CRM, doświadczenie w tworzeniu wymagań do systemu informatycznego i testowania rozwiązań informatycznych przed wdrożeniem do systemu produkcyjnego.

#To jasne, że dla Ciebie mamy

·      dwie premie w roku

·      kartę żywieniową zasilaną co miesiąc

·      dwa dodatkowe dni wolne

·      rozliczane nadgodziny

·      dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka

·      extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci

Ponadto dla Ciebie mamy:

kartę multisport, benefity kulturalne, opiekę medyczną, sekcje sportowe, konkursy pracownicze

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło