Asystent ds. mediów społecznościowych

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa zlecenie

  • Łódź, Łódzkie

Opis

Prężnie rozwijająca się łódzka marka odzieżowa, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Obowiązki:

·        Prowadzenie komunikacji na portalach społecznościowych (Facebook, Instagram, YouTube);

·        Współpraca z influencerkami, blogerkami, youtuberkami oraz nawiązywanie nowych kontaktów;

·        Przygotowywanie i wysyłka paczek PR

·        Moderowanie dyskusji w mediach społecznościowych;

·        Prowadzenie biura i bieżące prace administracyjne;

·        Zarządzanie dokumentami firmowymi;

·        Kontrola nad stanem technicznym urządzeń biurowych;

·        Dbanie o porządek biura;

·        Budowanie pozytywnego wizerunku firmy;

·        Współpraca z innymi działami firmy, w szczególności z działem PR i działem graficznym;

Wymagania:

·        Znajomość portali społecznościowych i blogów modowych;

·        Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

·        Znajomość rynku blogerek modowych i sposobów współpracy z nimi;

·        Znajomość najnowszych trendów i rozwiązań w obszarze social media;

·        Lekkie pióro i dbałość o język;

·        Znajomość narzędzi analitycznych monitorujących media społecznościowe;

·        Kreatywność, inicjatywa i proaktywna postawa;

·        Sumienność, pracowitość i punktualność

Oferujemy:

·        Umowę zlecenie na pełen etat;

·        Atrakcyjne warunki finansowe;

·        Niezbędne narzędzia i materiały do pracy;

·        Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającym się zespole.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło