ManpowerGroup Sp. z o.o.

Manpower to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej Ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami – to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Brygadzista – Mistrz zmianowy

Miejsce pracy: Inowrocław, Grudziądz, Strzelno, Kruszwica, Mogilno, Radziejów

Oferujemy:

  • Długofalowe zatrudnienie w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • Wynagrodzenie wzbogacone o system premiowy
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie (mile widziane techniczne)
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem osób
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Zdolności komunikacyjne i liderskie
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Koordynowanie i nadzór nad pracą podległego zespołu
  • Realizacja zleceń produkcyjnych
  • Zapewnienie odpowiedniego przepływu półproduktu między kolejnymi etapami produkcji
  • Nadzór nad gospodarką materiałową i sprzętem, konserwacja maszyn i urządzeń
  • Dbanie o utrzymanie właściwego poziomu jakości produktu końcowego

Miejsce pracy: Strzelno

Oferta dotyczy pracy stałej

APLIKUJ!Socials