Opis stanowiska pracy

Jesteśmy odnoszącym sukcesy średniej wielkości przedsiębiorstwem, które specjalizuje się w projektowaniu i produkcji rozdzielnic, instalacji zasilania energią elektryczną, oraz odpowiednim serwisowaniu. Naszymi klientami są przede wszystkim państwowe instytucje budowlane i duże przedsiębiorstwa. Doceniają oni nasze wieloletnie doświadczenie, precyzję, niezawodność i jakość.

Obecnie poszukujemy do pracy w Niemczech w Bawarii, doświadczonego Kandydata na stanowisko:

Elektryk

(siedziba firmy: Eching- Bawaria)

Zadania:

  • Układanie kabli i przewodów
  • Wykonywanie ogólnych prac elektrycznych
  • Montaż systemów układania
  • Praca dla dużych klientów bezpośrednio na placu budowy w rejonie Monachium
  • Możliwość awansu na kierownika budowy

Oczekiwania:

  • Wykształcenie jako elektryk lub elektronik
  • Mile widziane doświadczenie w rozległych pracach związanych z przeciąganiem kabli
  • Samodzielność i świadomość bezpieczeństwa
  • Wymagana co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Zainteresowanie dalszymi szkoleniami zawodowymi

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie uzależnione od wyników
  • Koszty zakwaterowania pokrywane w większej części przez pracodawcę
  • Samodzielną pracę w zgranym i przyjaznym zespole
  • Konto czasu pracy

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij swoje CV w języku angielskim lub niemieckim z podaniem oczekiwanego wynagrodzenia i najwcześniejszego możliwego terminu rozpoczęcia pracy za pomocą przycisku „aplikuj”

Prezentacja firmy

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Elektronika / Telekomunikacja , Praca Energetyka