Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, P.B. DOMBUD S.A. poszukuje osób na stanowisko Inżyniera Budowy do Działu Marketingu. Miejsce pracy: Katowice.

Zakres obowiązków:
– analiza dokumentacji projektowej
– przygotowanie kosztorysów ofertowych
– analizowanie ofert od podwykonawców oraz dostawców
– sporządzanie przedmiarów
– współpraca przy realizacji projektów
– przygotowanie dokumentacji, harmonogramów

Oferujemy:
– Stabilne zatrudnienie w Spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej
– Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
– Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Wymagania

– wykształcenie wyższe techniczne z dziedziny budownictwa
– umiejętność obsługi pakietu MS Office
– czynne prawo jazdy kat. B
– mile widziana znajomość programu kosztorysowego Norma
– mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
– komunikatywność
– umiejętność pracy w zespole
– dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

Działalność budowlana na terenie woj. śląskiego i małopolskiego.

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Marketing / PR / Social Media