Mostostal Warszawa S.A.

Inżynier Budowy [rekrutacja prowadzona online]

Koszalin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska

  • nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną oraz harmonogramy; rozwiązywanie problemów technicznych,
  • kontrolowanie podwykonawców w zakresie wykonywania prac zapewniających zgodność ich przebiegu z dokumentacją techniczną,
  • koordynowanie zamówień sprzętu, transportu, materiałów i usług niezbędnych do realizacji prac na budowie,
  • przeprowadzanie odbiorów w sposób przewidziany procedurami jakościowymi,
  • opracowywanie raportów z przebiegu prac wykonywanych na budowie oraz realizacji zatwierdzonych preliminarzy wydatków,
  • wykonywanie obmiaru i rozliczeń wykonywanych robót,
  • praca na kontrakcie S11- odc. Zegrze Pomorskie-Kłanino.

Wymagania

  • studia wyższe techniczne budowlane,
  • doświadczenie w pracy na budowie i współpracy z firmami podwykonawczymi,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i znajomość AutoCAD,
  • znajomość procedur odbiorowych na placu budowy,
  • dobra znajomość obsługi MS Office,
  • komunikatywność,
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • skrupulatność, sumienność i dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i uczenia się od najlepszych,
  • pracę w zróżnicowanym zespole,
  • pracę w firmie, która kładzie nacisk na społeczną odpowiedzialność biznesu,
  • możliwość korzystania z nowoczesnych technologii,
  • przyjazną atmosferę pracy,