Aplikacje zostały zamknięte

Bakoma Sp. z o.o.

Największą wartością firmy Bakoma są nasi pracownicy!

www.bakoma.pl

Wiodący producent wyrobów branży mleczarskiej Firma | Bakoma Sp. z o.o. w związku
z dynamicznym rozwojem firmy, oraz wprowadzeniem nowych produktów na rynek,
poszukuje Kandydatów do Działu Handlu Tradycyjnego na stanowisko:

Kierowca – Sprzedawca kat. C

Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż bezpośrednia produktów ogólnopolskiej Spółki,
  • Obsługa stałych klientów na powierzonym obszarze,
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientem,
  • Efektywne wprowadzanie nowych produktów.

Wymagania:

  • Miejsce zamieszkania w pobliżu wybranego regionu,
  • Prawo jazdy kat. C (karta kierowcy),
  • Aktualne badania SANEPID,
  • Umiejętność łatwego wysławiania się i prezentacji słownej.

Co możemy Ci zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,
  • Atrakcyjne i bardzo konkurencyjne warunki finansowe,
  • Szkolenia pozwalające osiągnąć wysoki poziom kompetencji,
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Bardzo dobrą atmosferę,
  • Pomoc przy podnoszeniu kwalifikacji.