Aplikacje zostały zamknięte
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Księgowy AP z j. węgierskim

Miejsce pracy: Poznań

4-7-61204

Poszukujemy Kandydatów hiszpaństojęzycznych chętnych do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko:

Zakres obowiązków:

– przetwarzanie płatności dostawcy oraz przeglądanie otwartych pozycji dostawców
– uzgadnianie i analiza sald kont na koniec miesiąca
– komunikacja z dostawcami i klientami w zakresie dokumentów finansowych
– przeglądanie faktur oraz innych dokumentacji pod kątem kompletności i zgodności z określonymi zasadami i procedurami
– weryfikacjai przetwarzanie faktur zgodnie z określonymi zasadami i procedurami w systemach ERP

Firma zapewnia szkolenie na stanowisko.

Wymagania:
– bardzo dobra znajomość języka angielskiego i węgierskiego (B2/C1)
– dobre umiejętności organizacyjne i koordynacyjne oraz zdolności analityczne i rozwiązywania problemów
– wykształcenie wyższe
– umiejętność pracy w zespole
– otwartość na ciągłe doskonalenie
– znajomość pakietu MS Office

Korzyści:
– Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu zaawansowania języka obcego i doświadczenia księgowego
– Międzynarodowe środowisko
– Karta sportowa
– Prywatna opieka medyczna
– Praca pon-pt w godzinach biznesowych 8-16 / 9-17

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.