Aplikacje zostały zamknięte

Malarz – szpachlarz – Norwegia

Miejsce pracy: Norwegia

(Rekrutacja prowadzona telefonicznie)

Miejsce pracy: Norwegia

Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy dla osób przebywających obecnie w Norwegii.

Zadania:

Prace malarskie na obiektach budowlanych.

Wymagania:

• Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
• Doświadczenie ze Skandynawii będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie na czas określony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
• Umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na norweskim rynku budowlanym
• Atrakcyjne wynagrodzenie – 210-220 NOK brutto/h
• Długoterminowe zlecenia
• Pomoc przy zakwaterowaniu
• Pełne ubezpieczenie zdrowotne, od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci, itp.
• Możliwość skorzystania z feriepenger – 12%
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV klikając przycisk APLIKUJ