Trenkwalder

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator wózka widłowego (m/k)

Miejsce pracy: Lublin, Motycz

Obowiązki:

  • rozładunki i załadunki towarów w hali produkcyjnej i na rampie towarowej,
  • transport i składowanie towarów na terenie hali i magazynu chłodniczego,
  • przewożenie towaru w hali produkcyjnej,
  • prace zlecone w obszarze produkcji.

Wymagania:

  • posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych,
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy wysokim składzie,
  • możliwość pracy w systemie zmianowym,
  • zaangażowanie i chęć do pracy na produkcji,
  • posiadanie książeczki sanepid – warunek konieczny.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia w prestiżowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • program wdrożenia, zapewniający szybką adaptację w miejscu pracy,
  • wynagrodzenie podstawowe + benefity premiowe,
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do naszego biura w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 55.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.