Aplikacje zostały zamknięte

Operator wózka widłowego z UDT

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: ŁÓDŹ

Miejsce pracy: Łódź

Zadania / obowiązki:

  • obsługa wózka widłowego zgodnie z posiadanymi uprawnieniami i zasadami użytkowania
  • przygotowanie i wydawanie części ma produkcję
  • przyjmowanie zwrotów z produkcji
  • obsługa systemu magazynowego i skanera
  • proste prace magazynowe

Oczekiwania:

  • UPRAWNIENIA NA WÓZKI WIDŁOWE – UDT
  • doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Firma oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • atrakcyjny system premiowy, w tym premia roczna
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa
  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (bony świąteczne, dofinansowanie do wakacji)