Aplikacje zostały zamknięte

Planista zapasu

Miejsce pracy: Koprki

Zakres zadań:

  • Prognozowanie wolumenu sprzedaży dla poszczególnych wyrobów w układzie tygodniowym, dziennym dla określonego horyzontu czasu.
  • Prognozowanie wolumenu sprzedaży na potrzeby zakupu surowców i opakowań, kontrola stanów materiałowych.
  • Bieżące nadzorowanie i planowanie zapasu w oparciu o prognozę sprzedaży, miejsce magazynowe i moce produkcyjne.
  • Bieżąca współpraca z handlowcami oraz działem produkcji.
  • Udział w planowaniu promocji od strony dostępności produktów.
  • Harmonogramowanie produkcji, wstępny rozkład planowanego wolumenu na linie i dni produkcji, ustalanie priorytetów produkcji.
  • Bieżące raportowanie.
  • Odpowiedzialność za % realizacji dostaw.
  • Odpowiedzialność za poziom przecenionych produktów.

Wymagania:

  • Umiejetność planowania i analitycznego myślenia.
  • Umiejętność pracy w określonych ramach czasowych.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność ustalania priorytetów.
  • Umiejętność pracy w grupie, zdolności komunikacyjne.
  • Bardzo dobra znajomość Excela.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Miłą atmosferę.