PRACA W DZIALE LOGISTYKI

Praca w dziale Logistyki
Katowice
NR REF.: 1138853

Dla naszego Klienta – międzynarodowej, rozpoznawalnej firmy zlokalizowanej w centrum Katowic poszukujemy osób zainteresowanych rozwojem w obszarze Logistyki.

Dział mocno się rozrasta, dlatego poszukujemy osób zarówno na stanowiska mocno analityczne/systemowe – praca w systemie SAP i MS Excel, jak i związane z obsługą Klienta biznesowego. Firma zapewnia pełne przeszkolenie i wdrożenie do obowiązków.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Od Kandydatów oczekujemy zaawansowanej znajomości języka angielskiego (B2+/C1), wykształcenia wyższego – preferowane studia kierunkowe, a także pierwszego doświadczenia w obszarze Logistyki.
Znajomość systemu SAP i zaawansowanych funkcji MS Excel będą dodatkowym atutem.

Co zyskujesz?
Możliwości rozwoju w międzynarodowym środowisku pracy, możliwość pracy w trybie zdalnym (chwilowo), a także pakiet szkoleń i pełne wdrożenie do obowiązków.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Przegląd pracy
Strona używa plików Cookies, pliki te potrzebne są do poprawnego jej działania, więcej dowiesz się na stronie polityka prywatności.

Zaloguj się

Zapisz się

Zapomniane hasło

Dzielić