Aplikacje zostały zamknięte

Manpower to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej Ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami – to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik do obsługi stanowisk linii produkcyjnej

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, Będzin

Firma z branży automotive uruchamia nową, 11 odlewniczą brygadę produkcyjną w Dąbrowie Górniczej i planuje zatrudnienie ponad 40 osób na różnych stanowiskach.
Jednym ze stanowisk jest Operator linii formierskiej

Jasne zasady wynagradzania:
•    Konkurencyjna stawka godzinowa
•    Premia produkcyjna zespołowa
•    Premia jakościowa zespołowa
•    Premia frekwencyjna (indywidualna) za pracę w systemie 4-brygadowym
•    Dodatek za pracę w porze nocnej

Stabilność zatrudnienia:
•    Umowa o pracę na cały etat (najpierw za pośrednictwem APT, a po kilku miesiącach bezpośrednio pod firmą)
•    Pensja wypłacana zawsze na czas
•    Praca w dużej firmie (systemy hamulcowe produkujemy od 60 lat i zatrudniamy na świecie ponad 10 tysięcy osób)

Dodatkowe benefity:
•    Bezpłatny przewóz z kierunków: Dąbrowa Górnicza, Lelów, Częstochowa Będzin, Czeladź, Sosnowiec wszystkie dzielnice, Myszków, Zawiercie, Poręba, Łazy, Olkusz, Bolesław, Sławków, Ciągowice, Okradzionów, Mysłowice, Jaworzno
•    Paczki świąteczne
•    Ubezpieczenie grupowe
•    Wolne Święta (niestandardowy system 4-brygadowy)
•    Program poleceń, w którym możesz dodatkowo zyskać nawet 1000 zł nagrody.

Aplikuj, jeśli:
•    Masz doświadczenie w pracy produkcyjnej
•    Potrafisz pracować zespołowo
•    Jesteś gotowy do pracy w systemie 4-brygadowym

Twoje zadania jako Operatora:
•    wykładanie rdzeni na linię
•    osadzanie rdzeni w formach
•    osadzanie filtrów
•    kontrola wizualna rdzeni

Masz pytania? Dzwoń lub napisz SMS o treści: ’OLP’ na numer 606 821 065.
Umówmy się na spotkanie rekrutacyjne!

POLEĆ NAM SWOJEGO ZNAJOMEGO DO PRACY I ZGARNIJ PREMIĘ w wysokości 300zł brutto.
Wyślij sms z numerem znajomego pod nr 606-821-065 (dopisz swoje imię i nazwisko, byśmy wiedzieli, że to Właśnie Tobie należy się dodatkowa premia)

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza (bezpłatny dojazd)
Nr ref.: OLP/097/PKR
Oferta dotyczy pracy tymczasowej