Aplikacje zostały zamknięte
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Pracownik lakierni- 2 zmiany- stała praca- od zaraz!

Miejsce pracy: Chorzów

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, na podstawie umowy o pracę zawieranej bezpośrednio z firmą klienta!
  • atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość podwyżki po okresie próbnym
  • pracę w systemie 2-zmianowym 6:00-14:00. 14:00-22:00 od poniedziałku do piątku
  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą)
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia ciekawego doświadczenia (szkolenia, kursy, uprawnienia)
  • wsparcie przełożonych i przyjazną atmosferę w pracy
  • pracę stacjonarną w w nowoczesnym zakładzie w Chorzowie- Chorzów Batory

Zadania:

  • obsługa narzędzi lakierniczych
  • ręczne nakładanie proszku aplikatorem
  • malowanie metodą „na mokro”
  • kontrolowanie procesu lakierowania
  • uprawnienia na wózki widłowe- mile widziane

Oczekiwania:

  • umiejętność obsługi urządzeń lakierniczych
  • umiejętność ręcznego nakładania proszku aplikatorem
  • umiejętność malowania metodą „na mokro”
  • doświadczenie w kontrolowaniu procesu lakierowania

oferta pracy stałej

Poleć ofertę swoim znajomym! Mamy wiele miejsc pracy!

Zainteresowane osoby zachęcam do aplikowania na ogłoszenie i dołączenie swojego cv.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt lub sms o treści „praca Chorzów”- oddzwonimy! 723 193 114

Numer referencyjny: ELEK/09/21/KTW