Gi Group Sp. z o.o.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Szukasz pracy? Chcesz zdobyć nowe doświadczenie? To właściwy adres!

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Gorzyce

Od kandydata oczekujemy:

• wykształcenia min. zawodowego

• dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym

• chęci zdobywania i podnoszenia kompetencji zawodowych pod okiem doświadczonego zespołu

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie + premie i dodatki

• umowę o pracę na pełen etat

• premie uznaniową do 20% z wynagrodzenia podstawowego

• pierwszą podwyżkę wynagrodzenia po 3 miesiącach pracy

• przyuczenie na stanowisku pracy pod okiem doświadczonego pracownika

• dodatkowe benefity tj. PZU, opieka medyczna, karta multisport

Obowiązki:

• obsługa urządzeń produkcyjnych

• kontrola jakości wyrobów

• wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

• przestrzeganie zasad BHP

Jeśli Cię zainteresowała nasza oferta kliknij aplikuj i prześlij nam swoje CV.

CV można także składać w biurze Gi Group ul. Odlewników 52 Gorzyce

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.