Aplikacje zostały zamknięte

PROJECT MANAGER DS. PRODUKCJI

Project Manager ds. Produkcji
Warszawa
NR REF.: 1144554

Dla naszego Klienta, producenta z branży FMCG poszukujemy osoby na stanowisko Project Managera ds. Produkcji w okolicach Warszawy.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzaniem projektem produkcji i nadzór wykonawczy nad wszystkimi etapami projektu. Będzie brać udział w fazie przedwdrożeniowej projektu: przygotowywać harmonogram prac, plan wydatków, przygotowywać specyfikacje techniczne dla dostawców. W fazie realizacji projektu będzie m.in. przygotowywać cykliczne sprawozdania, przeprowadzać testy maszyn i urządzeń. W ostatniej fazie projektu będzie zarządzać przygotowaniem dokumentacji odbiorczej oraz planami szkoleń. W codziennej pracy będzie współpracować z działami logistyki, produkcji, bezpieczeństwa i R&D.

Do rekrutacji zapraszamy osoby z 2-5 letnim doświadczeniem w pracy przy podobnych projektach w branży FMCG, posiadające bardzo dobrą znajomość pakietu Office oraz swobodnie posługujące się językiem angielskim (również w kontekście słownictwa branżowego).

Nasz Klient oferuje możliwość pracy przy ciekawym projekcie w przyjaznym, międzynarodowym środowisku.

 

 

Przegląd pracy
Strona używa plików Cookies, pliki te potrzebne są do poprawnego jej działania, więcej dowiesz się na stronie polityka prywatności.

Zaloguj się

Zapisz się

Zapomniane hasło

Dzielić