Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0525

Obowiązki:

Aktywne poszukiwanie Klientów. Przeprowadzasnie audytów i wycen, budowanie dobrych relacji z Klientami: obecnymi i przyszłymi. Doradztwo w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Załatwianie formalności z zakładem energetycznym.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • Prawo jazdy kat. B
  • ogólna wiedza na temat OZE
  • organizacja pracy własnej oraz praca pod presja.
  • szybkie nawiązywanie kontaktów, komunikatywność, kreatywnośc

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, techniczne

Miejsce pracy: PRZEMYSŁOWA 4, 20-106 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania. Kontakt emailowy. Następnie skierowanie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż – Account Management , Praca Sprzedaż – Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie