Hays claim logo

RADCA PRAWNY

Radca prawny
Warszawa
NR REF.: 1144901

Dla wydziału prawnego naszego Klienta znanego domu maklerskiego o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy osoby na stanowisko

Radca prawny

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowanie umów, negocjowanie oraz za przygotowanie innych dokumentów dotyczących świadczenia usług maklerskich, w szczególności w obszarze emisji papierów wartościowych (głównie akcji i obligacji).
Ponadto do zakresu zadań należeć będzie bieżące wsparcie prawne dla poszczególnych komórek wewnętrznych związane ze świadczeniem usług maklerskich oraz kwestiami regulacyjnymi, sporządzanie opinii, analiz i opracowań tematycznych w zakresie związanym z zadaniami wydziału oraz sporządzanie projektów regulacji wewnętrznych firmy inwestycyjnej i opiniowanie takich dokumentów.

Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim ukończonych studiów prawniczych, aplikacji radcowskiej/adwokackiej i znajomości języka angielskiego na poziomie B2. Mile widziana jest umiejętność analizy przepisów prawa europejskiego w tym języku, negocjowania umów, przygotowywania projektów pism i kontraktów.
Wymagane jest doświadczenie w pracy na rynku kapitałowym. Ważne jest posiadanie doświadczenia transakcyjnego, uczestnictwo w negocjacjach związanych z zawieraniem umów, przygotowywaniem i ustalaniem treści dokumentów emisyjnych. Niezbędna jest znajomość prawa rynku kapitałowego i otoczenia regulacyjnego, znajomość i doświadczenie w obszarze prawa handlowego oraz prawa cywilnego, w szczególności w obszarze prawa spółek handlowych oraz prawa zobowiązań.
Poszukujemy osoby z dużą samodzielnością w prowadzeniu projektów, umiejętnością zarządzania czasem i pracy w zespole.

Nasz Klient oferujepracę przy dużych projektach, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji, możliwość samodzielnego tworzenia rozwiązań prawnych w zakresie realizowanych projektów. Osoba na tym stanowisku będzie zatrudniona na podstawie umowy o pracy, dostanie atrakcyjny pakiet socjalny (w tym opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie grupowe). Poza tym pracodawca oferuje niekorporacyjny charakter pracy w zaangażowanym zespole i możliwość częściowej pracy zdalnej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Przegląd pracy
Strona używa plików Cookies, pliki te potrzebne są do poprawnego jej działania, więcej dowiesz się na stronie polityka prywatności.

Zaloguj się

Zapisz się

Zapomniane hasło

Dzielić