Aplikacje zostały zamknięte

Sprzedawca Max Elektro Brzeg

  • 2 800 – 5 500 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Brzeg, Opolskie

Opis

Opis obowiązków:

• sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów i usług świadczonych przez Max Elektro,

• kompleksowa obsługa posprzedażna klientów Max Elektro

• realizacja indywidualnych planów sprzedaży,

• dbanie o czystość i wystrój salonu.

Idealny Kandydat to osoba:

• energiczna, kreatywna, zorganizowana,

• uśmiechnięta, zaangażowana,

• otwarta na nowe zadania i wyzwania,

• łatwo nawiązująca kontakt z klientem, komunikatywna,

• posiadająca umiejętność pracy w zespole,

• o predyspozycjach i umiejętnościach handlowych,

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

• atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzenia,

• możliwość rozwoju zawodowego.