STARSZY SPECJALISTA DS. PLANOWANIA

Starszy specjalista ds. planowania
Katowice
NR REF.: 1147218

Kilka informacji o firmie:
Jeden z największych na świecie producentów żywności, kosmetyków i środków czystości z biurem zlokalizowanym w centrum Katowic!

Będziesz odpowiadał/a za:
pomoc przy planach produkcyjnych przedsiębiorstwa, monitorowanie terminowości dostaw, organizowanie regularnych spotkań dotyczących wydajności dostaw, monitorowanie i zarządzanie ryzykiem związanym z dostawami i niedoborami materiałów, działalność informacyjna dla działów marketingu i sprzedaży, monitorowanie stanów magazynowych

Kandydat powinien cechować się:
zaawansowaną znajomością pakietu MS Excel (np. tabele przestawne), znajomością SAP, 2-3-letnim doświadczeniem w procesach planowania, analitycznym umysłem, znajomością języka angielskiego na poziomie B2

Czego możesz się spodziewać:
pracy od zaraz w międzynarodowym środowisku!

Jeśli spełniasz te warunki:
aplikuj do nas!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

Przegląd pracy
Strona używa plików Cookies, pliki te potrzebne są do poprawnego jej działania, więcej dowiesz się na stronie polityka prywatności.

Zaloguj się

Zapisz się

Zapomniane hasło

Dzielić