Aplikacje zostały zamknięte

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Technik utrzymania budynku

Miejsce pracy: Wrocław, Wałbrzych, Świebodzice, Świdnica, Strzegom, Dzierżoniów, Bielawa, Legnica, Jawor, Kłodzko

Oferta skierowana jest do osób z doświadczeniem oraz absolwentów szkół średnich i wyższych technicznych kierunkowych.

Oferta:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe (uzależnione od posiadanej wiedzy i doświadczenia)
  • Premie i dodatki
  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą naszego Klienta
  • Praca w Biskupicach Podgórnych (woj. dolnośląskie)
  • Bezpłatny transport pracowniczy z Twojej miejscowości!
  • Wdrożeniowy pakiet startowy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Rozbudowany pakiet benefitów (m.in.: opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie, pakiet sportowy, dofinansowanie nauki języka angielskiego, stołówka pracownicza, dofinansowanie posiłków, wczasy pod gruszą)

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne (mechatronika, mechanika, elektryka lub pokrewne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub chęć do jego zdobycia
  • Praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze mechaniki lub elektryki
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym/ 12-godzinnym

Zadania:

  • Bezpośrednia obsługa techniczna przynależnych urządzeń energetycznych, takich jak: centrale klimatyzacyjne, kotłownie parowe, kotłownie olejowe, stacje uzdatniania wody, systemy sprężonego powietrza, agregaty chłodnicze lub urządzeń elektroenergetycznych
  • Prowadzenie dokumentacji ruchowej związanej z urządzeniami energetycznymi lub elektroenergetycznymi
  • Wykonywanie przeglądów technicznych, bieżącej konserwacji i napraw instalacji elektrycznych lub energetycznych
  • Prowadzenie ciągłej obserwacji parametrów i ich analiza przy pomocy systemu SCADA oraz BMS