Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/0403

Obowiązki:

• opracowywanie planów transportu PSSE w Bydgoszczy,
• monitorowanie sprawności pojazdów będących w użytkowaniu PSSE,
• monitorowanie sprawności systemów informatycznych PSSE w Bydgoszczy,
• inwentaryzowanie składników rzeczowych majątku ruchomego PSSE w Bydgoszczy,
• obsługa kancelaryjna,
• obsługa archiwum zakładowego,
• sporządzanie okresowych sprawozdań określonych przez programy statystyki publicznej oraz wynikających z doraźnych potrzeb.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • archiwizacja dokumentów
  • prawo jazdy kat. B

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 2] : bardzo dobra obsługa komputera, urz. biurowych oraz programów komputerowych i tworzenia arkuszy kalkulacyjnych Microsoft Exel, OpenOff, Calc. [Umiejętność 1] : umiejętność monitorowania poprawności działania systemów informatycznych [Inne] : 1. Wymagane wykształcenie średnie zawodowe preferowana informatyka, logistyka, 2. znajomość rozp. Rady Min. z dn. 21 października 2019 r. w spr. szczeg. sposobu gospod. składnikami majątku ruchom. Skarbu Pańs 3. Dokumenty aplikacyjne należy przygotować wg wymagań określonych w ogłoszeniu o naborze nr 1/2021 opublikowanym na stronie BIP PSSE w Bydgoszczy: http://www.bippssebydgoszcz.pl/oferty pracy

Miejsce pracy: Kościuszki 27, 85-079 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Dokumenty należy przesłać na adres e-mail: kadry@ppis.bydgoszcz.pl

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło